Kontakt

Jan Houdek

(+420) 728 376 075

hojal@seznam.cz

Opravy a údržba

Montáž poličky, oprava vodovodní baterie či pověšení konzolí? Drobné opravy i velké údržby nejsou žádný problém pro hodinového manžela Praha.

Více informací
Úklid domácnosti Praha

Potřebujete zajistit úklid kanceláří či úklid domácnosti? Nebaví vás mytí oken? Hodinový manžel vám pomůže.

Více informací
Montáž nábytku Praha

Nevíte si rady, jak smontovat postel, skříň či sedačku? Potřebujete opravit nábytek?Obraťte se na hodinového manžela.

Více informací
Údržba zahrady Praha

Potřebujete posekat trávu na zahradě? Na zahradní práce využijte služeb hodinového manžela.

Více informací

Reference

V současné době jako hodinový manžel spolupracuji s:

Psí salón Lucie Horáčková

Byli jste spokojeni s mými službami hodinového manžela Praha?

6 Responses to Reference

  • Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat p. Houdkovi za skvělé odvedenou práci a pomoc. Využívám jeho služeb pravidelně, neboť je vždy ochotný a vstřícný mi pomoci. Kdykoliv se na něj mohu obrátit o pomoc, pokud je to v jeho silách, vždy mi rád vyhoví.

  • Děkuji panu Houdkovi za pomoc při sestavování nábytku. Jakožto žena bez mužské pomocné ruky jsem byla ráda, že jsem našla tak vstřícnou pomoc.

  • Dobrý den, ráda bych velmi poděkovala p. Houdkovi za jeho vstřícnost při jednání, šikovnost a rychlost s jakou zakázku vždy provede. Využila jsem jeho služby již vícekrát a vždy jsem byla velmi spokojená. Sestavoval mi nábytek i malířské práce od něj jsou vždy perfektní a dobře odvedené. Vždy jsem byla velmi překvapená, jak je jeho práce kvalitní. Přeji mu hodně spokojených zákazníků, Vždy vyhoví v daném termínu.

  • Panu Houdkovi chci velmi poděkovat za jeho perfektně odvedenou práci. Je velmi vstřícný a snaží se vždy vyhovět. Dávám mu 1 s hvězdičkou. Ráda se zase obrátím, když budu potřebovat s něčím pomoci… děkuji Lenka

  • Chtěla bych velice moc poděkovat panu Honzovi za pomoc s drobnými opravami v mé domácnosti. Byl ochotný a vstřícný, přizpůsobil se mým časovým potřebám. Moc děkuji , rozhodně doporučuji a telefon ukládám 😛

  • Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat p. Houdkovi. Na moji urgentní žádost opravy pohovky, na které se denně spí, reagoval okamžitě. Vyšel mi vstříc i s časem, kdy opravu provede. Rychle a bezvadně provedená práce za super cenu. Už jsem si s ním domluvila další opravu, kterou potřebuji doma udělat. Rozhodně doporučuji.