Kontakt

Jan Houdek

(+420) 728 376 075

hojal@seznam.cz

Opravy a údržba

Montáž poličky, oprava vodovodní baterie či pověšení konzolí? Drobné opravy i velké údržby nejsou žádný problém pro hodinového manžela Praha.

Více informací
Úklid domácnosti Praha

Potřebujete zajistit úklid kanceláří či úklid domácnosti? Nebaví vás mytí oken? Hodinový manžel vám pomůže.

Více informací
Montáž nábytku Praha

Nevíte si rady, jak smontovat postel, skříň či sedačku? Potřebujete opravit nábytek?Obraťte se na hodinového manžela.

Více informací
Údržba zahrady Praha

Potřebujete posekat trávu na zahradě? Na zahradní práce využijte služeb hodinového manžela.

Více informací

Truhlářství Kotovic – zkuste to jinak

Truhlářství Kotovic – zkuste to jinak

Obchod – to je nabídka a poptávka. Je to také cena a zase cena. Její nejnižší hladinu chce dosáhnout každý, protože to znamená získat si nové a udržet stávající zákazníky. Cena ale není vše. Pro dosažení nejnižší ceny musí výrobci zboží něco obětovat. V neposlední řadě je to nedostatečná kvalita výrobků, která se projeví tím, že po relativně krátké době, řekněme několika měsících se u výrobku začínají projevovat nedostatky a výrobek přestává sloužit svému účelu k naprosté spokojenosti svého majitele. Zákazník se dostává do nekonečného kolotoče reklamací.

Truhlářství Kotovic – nízké ceny s dostatečnou pětiletou zárukou

koupelna_pro_dve_deti2Truhlářství Kotovic však takové není. Naše pětiletá záruka vás přesvědčí, že si nejen za cenou svých výrobků a práce stojíme, ale že si především stojíme za kvalitou odvedené práce a nebojíme se toho, že ji prověří zub času. Naše zakázková výroba nábytku používá kvalitní osvědčené materiály. Především od českých dodavatelů. Tak dosahujeme faktu, že se na výrobky a odvedenou práci nebojíme dát pětiletou záruku.

Nejnižší cena přitáhne zákazníka, který má dobrý pocit při placení zboží, ale tento pocit může rychle vyšumět, když zakoupený výrobek po krátké době přestává částečně nebo úplně plnit svoji funkci. Potom se dostává do nepříjemného kolotoče reklamací, kdy vyměněné zboží opět nemusí plnit svoji funkci. V horším případě dodavatel hledá chybu na straně zákazníka a to, že se na daný problém vztahuje záruka zboží, neuznává. Zákazník si potom musí vysněnou představu objednat a zaplatit jinde. Prostě nízká cena může být, ale dostatečná kvalita být musí.

Truhlářství Kotovic se proto řídí motem: záruka na celý život.